Документ для друку, та на довгу пам`ять:
місто Буча, Київська область
Список кандидатів на посаду Бучанського міського голови
1 | Бартків Ігор Степанович | Бучанська міська організація Громадянської партії "ПОРА" |
2 | Федорук Анатолій Петрович | Бучанська міська організація Партії Регіонів |
3 | Соловей Людмила Анатоліївна | Бучанська міська організація Єдиний Центр |
4 | Федотова Тетяна Григорівна | Бучанська міська організацієя Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) |
5 | Бархоленко Віктор Михайлович | Бучанська міська організація Всеукраїнського Об'єднання "Свобода" |
6 | Чава Дмитро Михайлович | Бучанська міська організація Політичної партії "Третя Сила" |
1 | Бучанська міська організація "Партії Регіонів" |
2 | Бучанська міська організація політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" |
3 | Бучанська міська партійна організація "Народна партія" |
4 | Бучанська міська організація політичної партії "Нова політика" |
5 | Бучанська міська організація Громадянської партії "ПОРА" |
6 | Бучанська міська організація партії "Народна влада"в Київській області |
7 | Бучанська міська організація Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" |
8 | Бучанська міська партійна організація Політичної Партії "Козацька Українська Партія" |
9 | Бучанська міська організація партії "Реформи і порядок" |
10 | Бучанська міська організація "Соціалістичної партії України" |
11 | Бучанська організація Політичної партії "Союз Лівих Сил" |
12 | Бучанська міська організація партії "Християнсько-Демократичний Союз" |
13 | Бучанська міська організація "Комуністичної партії України" |
14 | Бучанська міська організація "Українська Соціал-Демократична Партія" |
15 | Бучанська міська організація "Соціал-демократичної партії України (об'єднаної)" |
16 | Бучанська міська організація Політичної Партії "Фронт Змін" |
17 | Бучанська міська партійна організація політичної партії "Сильна Україна" |
18 | Бучанська міська організація "Української Народної Партії" |
19 | Бучанська міська організація партії "Справедливість" |
20 | Бучанська міська організація "Єдинй Центр" |
21 | Бучанська міська організація Політичної партії "За Україну" |
22 | Бучанська міська партійна організація "Народної Екологічної партії" |
23 | Бучанська міська організація Політичної Партії "Совість України" |
24 | Бучанська міська організація Політичної Партії "Наша Україна" |
25 | Бучанська міська організація Політичної партії "Рідне місто" |
26 | Бучанська міська організація Політичної партії "Народна Самооборона" |
27 | Бучанська міська організація Політичної партії "Третя Сила" |
Виборчий округ № 1 Вулиці: Ворзельська, Переїзна, Заводська від ЖД переїзду 2-3 до кінця, Нагорна, Устима Кармелюка, Лермонтова, Ново-Лермонтова, Мурашка, Ревуцького, Сім'ї Забарило, Руденка, Чорновола, Депутатська, Нове Шосе (від № 19 до кінця), Горького, Будьонного, Фрунзе, Трудова, Жовтнева, 31 км Провулки: Чапаєва, Будьонного, Жовтневий, Заводський. | ||
1 | Таможній Олександр Васильович | "Народна Партія" |
2 | Каденко Руслан Олексійович | "ПОРА" |
3 | Літкевича Алла Миколаївна | "Рідне місто" |
4 | Бардадим Тамара Олександрівна | "КПУ" |
5 | Кочмарук Володимир Миколайович | "Народна Влада" |
6 | Кривенко Наталія Олександрівна | "Єдиний Центр" |
7 | Трохимчук Ярослав Володимирович | "Сильна Україна" |
8 | Гладкий Ігор Васильович | "Партія Регіонів" |
9 | Зуєва Людмила Іванівна | "Реформи і Порядок" |
10 | Середа Сергій Вікторович | ВО " Батьківщина" |
11 | Яцук Семен Нінонович | "Наша Україна" |
Виборчий округ № 2 Вулиці: Енергетиків №16, Нове Шосе №№ 13, 15, 17, Бульвари: Богдана Хмельницького, 4, 5, 9, 9-А. | ||
12 | Корольова Ірина Броніславівна | "Рідне місто" |
13 | Левчук Володимир Вікторович | "Реформи і Порядок" |
14 | Баланюк Леонід Леонідович | "За Україну |
15 | Марущак Ярослав Євгенович | "Партія Регіонів" |
16 | Михайлов Максим Олексійович | "УДАР" |
17 | Солонько Ростислав Вікторович | "КПУ" |
18 | Мілашевський Юрій Миколайович | "Єдиний Центр" |
19 | Куцевалов Андрій Володимирович | "Сильна Україна" |
20 | Юдін Володимир Ігорович | "Нова Політика" |
21 | Ніколаєнко Юрій Васильович | "Союз Лівих Сил" |
22 | Борисенко Людмила Миколаївна | "Козацька Українська Партія" |
23 | Козак Ігор Олександрович | "ПОРА" |
24 | Якубенко Світлана Вікторівна | "Соціалістична партія України" |
25 | Кравчук Олександр Петрович | "Народна Партія" |
26 | Остапенко Євгенія Євгеніївна | ВО " Батьківщина" |
27 | Селюнін Віталій Олександрович | "Свобода" |
28 | Манушевич Олег Леонідович | "Фронт Змін" |
Виборчий округ № 3 Вулиці: Островського, Енергетиків №№ 14, 19, 19-А, Бульвари: Богдана Хмельницького, 2. | ||
29 | Зацепін Андрій Васильович | "ВО " Батьківщина" |
30 | Синецька Людмила Іванівна | "Партія Регіонів" |
31 | Мілевський Сергій Віталійович | "Реформи і Порядок" |
32 | Ільїна Олена Павлівна | "Єдиний Центр" |
33 | Музика Світлана Олександрівна | "УДАР" |
34 | Худяков Олексій Володимирович | "Справедливість" |
35 | Василишин Сергій Миколайович | "ПППУ" |
36 | Панченко Валерій Володимирович | "Народна Влада" |
37 | Белоруков Анатолій Валерійович | "Сильна Україна" |
38 | Краснодемський Йосип Болеславович | "Народна Партія" |
39 | Конюк Володимир Михайлович | "Козацька Українська Партія" |
40 | Закурко Алла Анатоліївна | "Союз Лівих Сил" |
41 | Лисенко Іван Петрович | "ПОРА" |
42 | Левенцова Наталія Альфредівна | "Соціалістична партія України" |
43 | Коцюба Галина Анатоліївна | "Фронт Змін" |
Виборчий округ № 4 Вулиці: Комсомольська (крім будинку № 17), вул. Енергетиків, 1, 2, 3, 4, 5 Провулки: Комсомольський, Санаторний | ||
44 | Дзюба Олександр Васильович | "Єдиний Центр" |
45 | Кучерявенко Ігор Євгенович | "ПППУ" |
46 | Подкідишева Тамара Миколаївна | "Реформи і Порядок" |
47 | Вдовенко Лариса Іванівна | "Партія Регіонів" |
48 | Галавін Андрій Олегович | "Рідне місто" |
49 | Гайдай Олег Олександрович | "Сильна Україна" |
50 | Меланченко Сергій Петрович | "КПУ" |
51 | Шпакович Світлана Володимирівна | "Соціалістична партія України" |
52 | Дереглазова Наталія Іванівна | "Народна Партія" |
53 | Петруненко Сергій Валерійович | "Союз Лівих Сил" |
54 | Чечило Андрій Володимирович | "ВО " Батьківщина" |
55 | Цирковнюк Андрій Олександрович | "ПОРА" |
56 | Іщенко Віталій Іванович | "Фронт Змін" |
Виборчий округ № 5 Вулиці: Енергетиків, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Польова (приватні будинки), Польова 22, 24, 26 | ||
57 | Савчук Ірина Володимирівна | "Народна Партія" |
58 | Сергійчук Фаїна Радистовна | "Соціалістична партія України" |
59 | Федорова Наталія Зігфридівна | "Християнсько-Демократичний Союз" |
60 | Бабяк Олег Петрович | "Козацька Українська Партія" |
61 | Остапа Світлана Віталіївна | "ПОРА" |
62 | Зінченко Емілія Анатоліївна | "Єдиний Центр" |
63 | Ярощук Катерина Миколаївна | "Партія Регіонів" |
64 | Олексюк Василь Павлович | "Сильна Україна" |
Виборчий округ № 6 Бульвари: Леоніда Бірюкова, Богдана Хмельницького (від № 6 до кінця). Вулиці: Польова, 28, 30, Вишнева, Булгакова, Героїв Крут, Л. Українки, Нове Шосе (парні номери, від 8 до кінця), Нове Шосе, 11, 11-А, Максима Залізняка, Петра Дорошенка, Миколи Амосова, Степана Бандери. Провулок: Урожайний | ||
65 | Ілюхіна Ганна Вікторівна | "Єдиний Центр" |
66 | Ященко Алла Володимирівна | "Рідне місто" |
67 | Цип'ящук Катерина Олександрівна | "Реформи і Порядок" |
68 | Урніш Наталія Валеріївна | "За Україну |
69 | Куліда Сергій Володимирович | "Партія Регіонів" |
70 | Андрущак Ольга Вікторівна | "ПОРА" |
71 | Хвойницький Володимир Степанович | "ПППУ" |
72 | Микитенко Ірина Петрівна | "Народна Партія" |
73 | Якименко Віктор Васильович | ВО " Батьківщина" |
74 | Джунь Галина Ярославівна | "Сильна Україна" |
Виборчий округ № 7 Вулиці: Комсомольська, 17, Нове Шосе, 3,5,7, Вокзальна, 101, Пушкінська (від 76-59-А, -Б, Нове Шосе до кінця), Малиновського (від Вокзальної 81-84 до кінця), Шевченка (від Вокзальної 78-75 до кінця). | ||
75 | Лавренчук Леонід Миколайович | "ПОРА" |
76 | Квашук Олег Якович | ВО " Батьківщина" |
77 | Паламарчук Олег Володимирович | "Народна Партія" |
78 | Ямненко Олександр Вікторович | "Козацька Українська Партія" |
79 | Гребельний Борис Валерійович | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
80 | Кулаков Ігор Володимирович | "КПУ" |
81 | Сластьоненко Петро Іванович | "Соціалістична партія України" |
82 | Коломак Сергій Васильович | "Партія Регіонів" |
83 | Кашніков Руслан Едуардович | "УДАР" |
84 | Подкідишев Андрій Сергійович | "Реформи і Порядок" |
85 | Веречук Станіслав Валерійович | "За Україну |
86 | Федорук Лариса Петрівна | "Сильна Україна" |
87 | Василишина Ганна Андріївна | "ПППУ" |
88 | Костюк Олександр Миколайович | "Єдиний Центр" |
89 | Павленко Павло Лівонович | "Союз Лівих Сил" |
90 | Храпко Юлія Сергіївна | "Фронт Змін" |
Виборчий округ № 8 Вулиці: Києво-Мироцька від 104, 89 до кінця, Радгоспна, Чкалова, 1, 1-А, Євгена Гребінки, Євгена Патона, Мічуріна, Першотравнева, Новаторів, Воїнів-Інтернаціоналістів, Дачна. Провулки: Євгена Гребінки. | ||
91 | Якубенко Віталій Анатолійович | "Народна Партія" |
92 | Матюшкіна Ольга Вікторівна | ВО "Батьківщина" |
93 | Коновалюк Михайло Олександрович | "Союз Лівих Сил" |
94 | Збаразький Павло Володимирович | "ПОРА" |
95 | Кравченко Тетяна Петрівна | "Соціалістична партія України" |
96 | Пажарнюк Богдан Миколайович | "Нова Політика" |
97 | Старченко Євген Геннадійович | "Народна Влада" |
98 | Грибанов Микола Іванович | "КПУ" |
99 | Войналович Людмила Миколаївна | "Сильна Україна" |
100 | Бабіченко Олександр Павлович | "Реформи і Порядок" |
101 | Куцопал Ніна Федорівна | "Фронт Змін" |
102 | Косенко Віталій Вікторович | "Рідне місто" |
103 | Крижова Марія Петрівна | "Партія Регіонів" |
104 | Сухенко Тетяна Михайлівна | "Єдиний Центр" |
105 | Герцун Володимир Володимирович | "Козацька Українська Партія" |
106 | Трофимчук Володимир Федорович | "Наша Україна" |
107 | Недощак Іван Володимирович | "УДАР" |
108 | Юдельський Віктор Іванович | "Свобода" |
Виборчий округ № 9 Вулиці: Нова, Димитрова, Вокзальна (від 78-73 Жовтневої до 122-129 Інститутської), Пушкінська (від 40-47 Яснополянської до 74-59 Вокзальної), Малиновського (від 54-61 Яснополянської до 79-82 Вокзальної), Шевченка (від 33-46 Яснополянської до 73-72 Вокзальної), Ярослава Мудрого, Нове Шосе 2, 4 ,6; Яснополянська, Києво-Мироцька (від 90-55 Яснополянської до 102-75 Нове Шосе), військове містечко. | ||
109 | Басай Сергій Геннадійович | "Народна Партія" |
110 | Волковський Анатолій Дмитрович | ВО " Батьківщина" |
111 | Червінська Світлана Миколаївна | "Соціалістична партія України" |
112 | Білоусько Валентина Пилипівна | "Християнсько-Демократичний Союз" |
113 | Фірсов Володимир Григорович | "Козацька Українська Партія" |
114 | Тимунь Ольга Володимирівна | "Народна Влада" |
115 | Франко Олександр Анатолійович | "Партія Регіонів" |
116 | Науменко Валентина Василівна | "Реформи і Порядок" |
117 | Ковальчук Ігор Володимирович | "Рідне місто" |
118 | Муніч Світлана Андріївна | "Сильна Україна" |
119 | Теліцький Олександр Мечиславович | "ПОРА" |
120 | Тівіков Петро Михайлович | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
121 | Чувикіна Олена Анатоліївна | "Фронт Змін" |
122 | Федотов Олександр Вікторович | "Соціал-демократична партія України (О)" |
123 | Морозенко Тетяна Миколаївна | "Наша Україна" |
124 | Верес Наталія Олександрівна | "ПППУ" |
125 | Пешков Олександр Олександрович | "Єдиний Центр" |
126 | Корж Світлана Анатоліївна | "Народна Самооборона" |
127 | Морозов Володимир Григорович | "УДАР" |
128 | Мартиненко Василь Іванович | "Свобода" |
Виборчий округ № 10 Вулиці: Вокзальна (від 129-А - 124 Інститутської до кінця), Інститутська (від 41-48 Яснополянської до кінця), Калініна, будинки БУ-146, Піонерська, Зої Гайдай, Щорса, Котовського, Лісова, Чкалова 4-А, -Б, -В; СТ "Берізка", а саме: Авіаторів, Березнева, Вербова, Весняна, Винахідників, Волошкова, Васильківська, Виноградна, Дружби, Зелена, Квіткова, Кринична, Калинова, Київська, Меліоративна, Малинова, Озерна, Прогресивна, Перебудівна, Пшенична, Семиренка, Солов'їна, Степова, Сонячна, Фруктова, Шкільна, Яблунева; СТ "Вишневе", а саме: 1 Лінія, 2 Лінія, 3 Лінія, 4 Лінія, 5 Лінія, 6 Лінія, 7 Лінія, 8 Лінія, 9 Лінія, 10 Лінія, 11 Лінія, 12 Лінія, Семеніївська. Провулки: Калініна, Яснополянський, Шевченка, Озерний. | ||
129 | Кир'яченко Іван Миколайович | "Народна Партія" |
130 | Османов Музафар Шамседимович | ВО " Батьківщина" |
131 | Правник Олександр Петрович | "Народна Влада" |
132 | Биков Ігор Геннадійович | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
133 | Майкова Вікторія Валентинівна | "Партія Регіонів" |
134 | Гапоненко Олександр Васильович | "Рідне місто" |
135 | Кухаренко В'ячеслав Миколайович | "УДАР" |
136 | Куценко Євген Сергійович | "ПОРА" |
137 | Грис-Лаврова Ірен Богданівна | "Сильна Україна" |
138 | Альошин Сергій Григорович | "Справедливість" |
139 | Чувикін Олександр Борисович | "Фронт Змін" |
140 | Світлицький Василь Миколайович | "Наша Україна" |
141 | Кулик Лариса Олександрівна | "Єдиний Центр" |
142 | Лапука Роман Васильович | "Козацька Українська Партія" |
143 | Щербак Сергій Олександрович | "ПППУ" |
Виборчий округ № 11 Вулиці: Шевченка (від початку до 44-31 Яснополянської), Малиновського (від початку до 52-59 Яснополянської), Некрасова, Інститутська (від початку до 39-46 Яснополянської), Грибоєдова, Рози Люксембург, Ватутіна, Кочубея, Полтавська, Тургенєва (від 10-15 Шевченка до кінця), Революції (від 14-11 Шевченка до кінця), Гоголя від (14 Шевченка до кінця). Провулки: Тургенєва, Революції. | ||
144 | Захаров В'ячеслав Олександрович | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
145 | Августовський Олег Петрович | "Наша Україна" |
146 | Цимбалюк Олександр Миколайович | "Союз Лівих Сил" |
147 | Жаловага Анатолій Степанович | "Рідне місто" |
148 | Мосенко Валентин Юрійович | "УДАР" |
149 | Малая Алла Олександрівна | "Козацька Українська Партія" |
150 | Кулакова Світлана Володимирівна | "Партія Регіонів" |
151 | Корж Дмитро Сергійович | "Народна Партія" |
152 | Ангел Іван Ярославович | ВО " Батьківщина" |
153 | Побігай Олексій Віталійович | "ПОРА" |
154 | Куцопал Денис Валерійович | "Фронт Змін" |
155 | Косьяненко Ростислав Сергійович | "Нова Політика" |
156 | Сараєва Алла Миколаївна | "Єдиний Центр" |
Виборчий округ № 12 Вулиці: Пушкінська (від початку до 45-38 Яснополянської), Києво-Мироцька (від початку до 88-53 Яснополянської), Старо-Яблунська, Ново-Яблунська, Толстого, Пролетарська, Дніпровська, Івана Франка, Набережна, Гоголя (від початку до 12А Шевченка), Шота Руставелі, Комарова, Петровського, Тургенєва (від початку до 8-13 Шевченка), Камінського, Революції (від початку до 12-9 Шевченка), Миколи Гамалія, Дмитра Вишнивецького. Провулки: Толстого, Гоголя, Петровського, Дмитра Вишнивецького. | ||
157 | Стадніченко Світлана Борисівна | "Народна Партія" |
158 | Нікітенко Ірина Миколаївна | ВО " Батьківщина" |
159 | Ткаченко Іван Петрович | "Соціалістична партія України" |
160 | Ямненко Михайло Іванович | "Козацька Українська Партія" |
161 | Шевчук Євген Вільямович | "Нова Політика" |
162 | Олексієнко Євгеній Олександрович | "Партія Регіонів" |
163 | Торопова Галина Оксентіївна | "Єдиний Центр" |
164 | Сухоцька Наталія Михайлівна | "Рідне місто" |
165 | Куявець Андрій Андрійович | "ПОРА" |
166 | Куценко Святослав Вікторович | "Свобода" |
167 | Пушкін Сергій Глібович | "Сильна Україна" |
Виборчий округ № 13 Вулиці: Кірова № 1-23 включно(крім Кірова № 17) з № 2 по № 94 включно, Будівельна, Будівельний тупік, Стадіонна, Склозаводська №№ 1,2,3,4,8. Провулки: Кірова. | ||
168 | Зухар Любов Іванівна | "Свобода" |
169 | Романенко Олексій Євгенович | "Союз Лівих Сил" |
170 | Райчук Микола Вікторович | "Соціалістична партія України" |
171 | Откидач Валентина Миколаївна | "Народна Партія" |
172 | Гарбуз Олексій Леонідович | ВО " Батьківщина" |
173 | Яременко Валентин Іванович | "Партія Регіонів" |
174 | Міщенко Юрій Володимирович | "Народна Влада" |
175 | Архипенко Світлана Павлівна | "Християнсько-Демократичний Союз" |
176 | Симончук Олег Іванович | "ПОРА" |
177 | Рибчун Віталій Володимирович | "ПППУ" |
178 | Запорожець Леонід Іванович | "Сильна Україна" |
179 | Кравченко Василь Михайлович | "Наша Україна" |
180 | Снітко Галина Андріївна | "Єдиний Центр" |
181 | Бараболя В'ячеслав Іванович | "Реформи і Порядок" |
182 | Тарнавський Володимир Володимирович | "Козацька Українська Партія" |
183 | Коваль Алла Анатоліївна | "Нова Політика" |
184 | Яковенко Оксана Андріївна | "Фронт Змін" |
Виборчий округ № 14 Вулиці: Кірова №17, Остапа Вишні, Склозаводська №№ 5,6,7,9,10,12. Провулки: Остапа Вишні | ||
185 | Йощенко Микола Миколайович | "Народна Партія" |
186 | Джам Оксана Іванівна | ВО " Батьківщина" |
187 | Шпилько Євгеній Петрович | "ПОРА" |
188 | Мороз Світлана Миколаївна | "Соціалістична партія України" |
189 | Крицька Таїсія Миколаївна | "Козацька Українська Партія" |
190 | Грищук Володимир Анатолійович | "Союз Лівих Сил" |
191 | Мартинюк Володимир Іванович | "Українська Народна Партія" |
192 | Пирч Сергій Віталійович | "ПППУ" |
193 | Гейдаров Алі Шабанович | "Нова Політика" |
194 | Бойко Олексій Васильович | "Партія Регіонів" |
195 | Лук'яненко Віктор Петрович | "УДАР" |
196 | Лелюк Віталій Петрович | "За Україну |
197 | Тарнавський Юрій Володимирович | "Козацька Українська Партія" |
198 | Чирка Олексій Михайлович | "Фронт Змін" |
199 | Сурник Володимир Петрович | "Єдиний Центр" |
Виборчий округ № 15 Вулиці: Грушевського, Кірова № 25 по 213, крім будинків № 203-А, -Б, -В, -Г, -Д; № 96 по 342, Гагаріна, Суворова, Рубежівська, Водокачка, Центральна, Заводська буд. 1; 33 км. Провулки: Гагаріна | ||
200 | Кирильчук Сергій Володимирович | "Народна Партія" |
201 | Валяр Наталія Василівна | ВО " Батьківщина" |
202 | Волинець Ірина Козимирівна | "Союз Лівих Сил" |
203 | Кузьменко Ліана Степанівна | "Соціалістична партія України" |
204 | Хіля Сергій Юрійович | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
205 | Бернадський Віктор Миколайович | "ПОРА" |
206 | Карпенко Алла Василівна | "Християнсько-Демократичний Союз" |
207 | Яригін Борис Борисович | "КПУ" |
208 | Сєдов Олег В'ячеславович | "Козацька Українська Партія" |
209 | Стишак Галина Іванівна | "Нова Політика" |
210 | Ваховський Анатолій Володимирович | "ПППУ" |
211 | Конів Володимир Степанович | "Єдиний Центр" |
212 | Потапов В'ячеслав Анатолійович | "Партія Регіонів" |
213 | Кравчук Володимир Денисович | "Рідне місто" |
214 | Ігумнов Сергій Володимирович | "Сильна Україна" |
215 | Нечипоренко Руслан Васильович | "Наша Україна" |
216 | Лупалов Станіслав Іванович | "УДАР" |
Виборчий округ № 16 Вулиці: Кірова № 203-А, -Б, -В, -Г, -Д; Лугова, Південна, Вчительська, Садова (від №№ 19-28 Гагаріна до кінця) Миру, Січових Стрільців, Провулки: Садовий, Волгоградський, Січових Стрільців. | ||
217 | Палій Тетяна Володимирівна | ВО " Батьківщина" |
218 | Амбарян Антон Робертович | "Союз Лівих Сил" |
219 | Димура Наталія Вікторівна | "Соціалістична партія України" |
220 | Лексіков Руслан Юрійович | "Християнсько-Демократичний Союз" |
221 | Григорусь Микола Павлович | "ПОРА" |
222 | Марченко Роман Дмитрович | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
223 | Касіч Костянтин Павлович | "Нова Політика" |
224 | Животовська Раїса Миколаївна | "КПУ" |
225 | Олійніч Іван Петрович | "Партія Регіонів" |
226 | Сірош Лариса Віталіївна | "За Україну |
227 | Клименко Наталія Іванівна | "Реформи і Порядок" |
228 | Одягайло Діана Олександрівна | "Єдиний Центр" |
229 | Жирякова Віра Прокопівна | "Сильна Україна" |
230 | Голега Сергій Геннадійович | "УДАР" |
231 | Печонкін Олексій Михайлович | "Фронт Змін" |
232 | Ціватий Станіслав Федорович | "Народна Партія" |
Виборчий округ № 17 Вулиці: Вокзальна (від початку до № 71-76 до ЖД "Буча" ), Кірова (від №№ 215-342А до кінця), Романа Шухевича, Перемоги, Водопровідна, Садова (від початку до 27-17 Гагаріна), Назарія Яремчука, Олекси Тихого. Провулки: Перемоги, Вокзальний | ||
233 | Недашківська Інна Володимирівна | "Рідне місто" |
234 | Грищук Дмитро Володимирович | "УДАР" |
235 | Коваленко Сергій Миколайович | "Соціалістична партія України" |
236 | Малиш Леонід Іванович | "Союз Лівих Сил" |
237 | Скидан Світлана В'ячеславівна | ВО " Батьківщина" |
238 | Толочин Віталій Володимирович | "Партія Регіонів" |
239 | Лисенко Інна Анатоліївна | "Народна Партія" |
240 | Веремієнко Олег Володимирович | "Нова Політика" |
241 | Абрамов Володимир Володимирович | "Християнсько-Демократичний Союз" |
242 | Григорусь Ігор Миколайович | "ПОРА" |
243 | Семенкчук Олександр В'ячеславович | "Сильна Україна" |
244 | Михайлюк Валентина Миколаївна | "Єдиний Центр" |
245 | Соколов Олег Олександрович | "За Україну |
246 | Севрук Олексій Анатолійович | "Фронт Змін" |
Виборчий округ № 18 Вулиці: Тарасівська. Провулки: Тарасівській. | ||
247 | Марощак Олександр Ілліч | "Українська Соціал-Демократична Партія" |
248 | Артемчук Віктор Валерійович | ВО "Батьківщина" |
249 | Гуменюк Ірина Миколаївна | "УДАР" |
250 | Данилейко Андрій Володимирович | "Єдиний Центр" |
251 | Грищук Володимир Федосійович | "ПППУ" |
252 | Яценко Валерій Васильович | "Союз Лівих Сил" |
253 | Форостовець Олексій Васильович | "Соціалістична партія України" |
254 | Ковригіна Ольга Володимирівна | "Народна Партія" |
255 | Сюркель Василь Григорович | "Козацька Українська Партія" |
256 | Лук'яненко Володимир Олексійович | "Партія Регіонів" |
257 | Великодний Андрій Вікторович | "Рідне місто" |
258 | Косарев Валерій Іванович | "Нова Політика" |
259 | Жежера-Шапошнікова Олена Олександрівна | "Українська Народна Партія" |
260 | Тенетко Світлана Борисівна | "Реформи і Порядок" |
261 | Оладько Валентина Олександрівна | "Сильна Україна" |
262 | Мацієвський Олексій Аркадійович | "Фронт Змін" |
263 | Крупа Ганна Іванівна | "ПОРА" |
№30001
Вулиці: Ворзельська, Переїзна, Заводська від ЖД переїзду 2-3 до кінця, Нагорна, Устима Кармелюка, Лермонтова, Ново-Лермонтова, ЖБК "Ювілейний": Мурашка, Ревуцького, Сім'ї Забарило, Руденка, Чорновола, Депутатська, Нове Шосе (від 19 до кінця, непарні номери), Горького, Будьонного, Фрунзе, Трудова, Жовтнева, 31 км.
Провулки: Чапаєва, Будьонного, Жовтневий, Заводський.
Приміщення центру творчості ім. Л.Ревуцького, вул. Будьонного, 2.
№30002
Вулиці: Островського, Енергетиків №№ 12, 14, 16, 19, 19-А; Нове Шосе №№ 13, 15, 17; бульвар Богдана Хмельницького, 2, 4, 5, 9, 9-А.
Приміщення Бучанської міської ради, вул. Енергетиків, 12.
№30003
Вулиці: Комсомольська (крім будинку № 17), Енергетиків №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Польова (приватні будинки) №№ 22, 24, 26.
Провулки: Комсомольський,Санаторний.
Приміщення ЗОШ № 4, вул. Енергетиків, 4.
№30004
Бульвари: Богдана Хмельницького (від 6 до кінця); Леоніда Бірюкова;
Вулиці: Польова, 28, 30, Вокзальна, 101, Нове Шосе №№ 3, 5, 7, 11, 11-А; Комсомольська, 17, Пушкінська (від 76-59-А, Нове Шосе до кінця), Малиновського (від 81-84 Вокзальної до кінця), Шевченка (від 78-75 до кінця), Шевченка (від вул. Вокзальної №№ 78-75 до кінця), Вишнева, Булгакова, Героїв Крут, Лесі Українки, Нове Шосе (від 8 до кінця, парні номери), Максима Залізняка, Петра Дорошенка, Миколи Амосова, Степана Бандери.
Провулки: Урожайний.
Приміщення Центрального будинку культури, вул. Пушкінська, 61-Б.
№30005
Вулиці: Києво-Мироцька (від 104, 89 до кінця), Радгоспна, Чкалова, 1-А, Євгена Гребінки, Євгена Патона, Мічуріна, Першотравнева, Новаторів, Воїнів-Інтернаціоналістів, Дачна. Провулки: Євгена Гребінки.
Приміщення Центрального будинку культури, вул. Пушкінська, 61-Б.
№30006
Вулиці: Яснополянська, Ярослава Мудрого, Вокзальна (від 78-73 Жовтневої до кінця), крім будинку №101, Києво-Мироцька (від 90-55 Яснополянської до 102-75 Нове Шосе), Димитрова, Нова, Пушкінська (від 40-47 Яснополянської до 74-59 Вокзальної), Нове Шосе (будинок №1, 2-6), Лісова, Щорса, Калініна, Зої Гайдай, будинки БУ-146, Котовського, Інститутська (від 48-41 від Яснополянської до кінця), Малиновського (від 54-61 Яснополянської до 79-82 Вокзальної), Шевченка (від 33-46 Яснополянської до 73-72 Вокзальної), Піонерська, Чкалова, 4,4А,4Б, військове містечко; СТ Берізка", а саме: Авіаторів, Березнева, Вербова, Весняна, Винахідників, Волошкова, Васильківська, Виноградна, Дружби, Зелена, Квіткова, Кринична, Калинова, Київська, Меліоративна, Малинова, Озерна, Прогресивна, Перебудівна, Пшенична, Семиренка, Солов'їна, Степова, Сонячна, Фруктова, Шкільна, Яблунева; СТ "Вишневе", а саме: 1 Лінія, 2 Лінія, 3 Лінія, 4 Лінія, 5 Лінія, 6 Лінія, 7 Лінія, 8 Лінія, 9 Лінія, 10 Лінія, 11 Лінія, 12 Лінія, Семеніївська.
Провулки: Яснополянський, Шевченка, Калініна, Озерний.
Приміщення ЗОШ № 1, вул. Малиновського, 74.
№30007
Вулиці: Шевченка (від початку до 44-31 Яснополянської), Малиновського (від початку до 52-59 Яснополянської), Некрасова, Інститутська (від початку до 39-46 Яснополянської), Грибоєдова, Рози Люксембург, Ватутіна, Кочубея, Полтавська, Тургенєва(від 10-15 Шевченка до кінця), Революції (від 14-11 Шевченка до кінця), Гоголя (від 14 Шевченка до кінця).
Провулки: Тургенєва, Революції.
Приміщення ЗОШ № 2, вул. Шевченка, 14.
№30008
Вулиці: Пушкінська (від початку до 45-38 Яснополянської), Києво-Мироцька (від початку до 88-53 Яснополянської), Старо-Яблунська, Ново-Яблунська, Толстого, Пролетарська, Дніпровська, Івана Франка, Набережна, Гоголя (від початку до 12А Шевченка), Шота Руставелі, Комарова, Петровського, Тургенєва (від початку до 8-13 Шевченка), Камінського, Революції (від початку до 12-9 Шевченка), Миколи Гамалія.
Провулки: Толстого, Гоголя, Петровського.
Приміщення Бучанського експериментального тарного заводу, вул. Тургенєва, 1.
№30009
Вулиці: Кірова від початку до №23 включно та від початку до №94 включно, Будівельна, Склозаводська, Стадіонна, Остапа Вишні, Будівельний тупік, гуртожиток БУ-146, Промислова, Михайла Волобуєва.
Провулки: Кірова, Остапа Вишні.
Приміщення Будинку культури, вул. Кірова, 15.
№30010
Вулиці: Кірова (від №25 по 213 включно, з 96 по 342 включно), Заводська (буд.1), Лугова, Південна, Гагаріна, Учительська, Миру, Рубежівська, Суворова, Грушевського, Садова (від 19-28 Гагаріна до кінця), Водокачка, 33км, Січових Стрільців,.
Провулки: Садовий, Гагаріна, Волгоградський, Січових Стрільців.
Приміщення фірми "Агробудпостач", вул. Кірова, 144.
№30011
Вулиці: Вокзальна (від початку до 71-76 залізничної станції "Буча"), Кірова (від №№ 215-342А до кінця), Романа Шухевича, Перемоги, Водопровідна, Центральна, Садова (від початку до Гагаріна 26-17), Назарія Яремчука, Олекси Тихого.
Провулки: Вокзальний, Перемоги.
Приміщення ЗОШ № 3, вул. Вокзальна, 46-А.
№30012
Вулиці: Тарасівська, Дмитра Вишнивецького.
Провулки: Тарасівській, Дмитра Вишнивецького.
Приміщення ВАТ НДІ "Склопластиків і волокна", вул. Тарасівська, 32.