Спорт: Досягнення клубу "Санчин"

25-27 березня в м. Будапешті, Угорщина проходив Міжконтинентальний чемпіонат з Кіокушин карате, який зібрав більше 600 учасників з 19 країн світу.
Вісім благодійників: О.О.Гайдай, А.В.Білоруков, В.В.Косенко, Є.О.Олексієнко, М.Ш.Османов, В.В.Толочин, А.В.Чечило, Р.В.Янковий - споряджали двох юних спортсменів з м. Бучі - Анну Бабич (ЗОШ № 1) та Дмитра Гончаренка (ЗОШ № 4). Дякуючи своєчасній фінансовій підтримці багаторічна кропітка підготовка спортсменів увінчалася перемогами на високого рівня змаганнях.

Давалася взнаки важка дорога, незвичні для українських каратистів правила двобоїв та підбір вікових і вагових категорій. Проте виступили гарно. Аня Бабич – наша «золота» бучаночка тільки в березні на 4-х змаганнях у різних версіях карате виборювала титул чемпіонки:
6.03 - відкрита першість м. Ірпеня;
13.03 – м. Вишгород, Чемпіонат України з кіокуниш-кай карате;
19.03- м. Київ, Відкрита першість м. Києва з кіокуниш-кай карате Тезака Груп;
20.03 – м. Бровари, Чемпіонат України з кіокуниш-кай карате.

Аня Бабич, чемпіонка міжконтинентальних замагань

На міжконтинентальних – вражаюча дострокова перемога у двобоях, хоч легша за суперниць майже на 10 кг. Дмитро став призером чемпіонату.

Дмитро Гончаренко

Додому, в рідну Бучу кубок призера (2 місце) Чемпіонату України з Кійокусін-будо карате привіз Антон Хоменко (ЗОШ № 4).

на фото:
А.Бабич 1 місце (перша в зліва у другому ряду); Д.Гончаренко 3 місце (перший справа внизу);
Анастасія Ейсмунт 2 місце (в центрі)

За час існування клубу «Санчин», спортсмени досягли неабияких успіхів. Про них говорять в Україні і поза її межами.

Того ж дня, 26-го березня, інша частина збірної команди клубу у м. Луцьку зібрала чималий урожай нагород.
Сім учасників – шість призових місць. Додому кубок чемпіонів України з Кйокусін-будо карате привіз Юрій Мартиненко (ЗОШ №3), та двічі, бо виступала у двох вагових категоріях до 35 кг, та в абсолютній вазі чемпіонкою стала Анастасія Гутник (ЗОШ № 17). Друге місце посіли Максим Джулай, Антон Хоменко (м. Буча, ЗОШ № 4), бронзу здобули – Ярослав Свистович, Роман Гутник (ЗОШ № 17).

Саме дякуючи своєчасній фінансовій підтримці депутатів Ірпінської міської ради Дмитра Петровича Войцеха та Андрія Андрійовича Страховського, спортсмени отримали задоволення від перемоги на Міжконтинентальному чемпіонаті з Кіокушин карате.

Анастасія Ейсмунт (праворуч)

Тож пишаємось нашими спортсменам-чемпіонами: Аня Бабич (м. Буча, ЗОШ № 1), Іван Лут (м. Ірпінь, ЗОШ №3).
Та призерами міжконтинентальних змагань: Анастасія Ейсмунт, Олег Шарапов (смт. Гостомель, ЗОШ №14), Павло Мандалина (м. Ірпінь, ЗОШ №3) – у них ІІ місце, Дмитро Гончаренко (м.Буча, ЗОШ № 4) – ІІІ місце, та 4-те місце посів Олександр Журибіда (смт. Гостомель, ЗОШ №14).

Іван Лут, Павло Мандалина

Хочеться подякувати спортсменам, їхньому тренеру Ірині Петренко за спортивні досягнення, бо дійсно нашим землякам є ким пишатися.
Сподіваємося на подальшу підтримку міста юних спортсменів та перемог на змаганнях.