» » » у Бучі пройшов чемпіонат України серед собак усіх порід

у Бучі пройшов чемпіонат України серед собак усіх порід

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД СОБАК УСІХ ПОРІД

7-8 жовтня, в рамках святкування Дня селища, у Бучі відбувся захід присвячений домашнім улюбленцям багатьох жителів – собакам.

Центральний клуб собаківництва, Товариство сприяння обороні України та Київська обласна федерація собаківництва провели Чемпіонат України серед собак усіх порід на бучанській землі. Усіх бажаючих приєднатися до світу тварин запрошували на 10 годину. Особисто я дуже люблю собак і маю вдома «боксера». Можу точно сказати, не за чутками, що собака найкращий друг. І це можуть підтвердити сотні господарів домашніх улюбленців.
Увеличить картинку

Участь у чемпіонаті взяли більше трьохсот бажаючих. На території стадіону «Ювілейний» зібралося чимало людей. І подивитися було на що. На змаганні можна було побачити сотні собак різних розмірів і порід. Було декілька представників рідкісних порід. Символічним є і той факт, що наступного дня, 8 жовтня, відзначається Всесвітній день захисту тварин.

Я запросив прокоментувати подію головного спеціаліста-кінолога центрального комітету Товариства сприяння обороні України, Фелікса Йосиповича Поліщука:
- Сьогодні у нас проводиться виставка собак всіх порід, яка підводить підсумки роботи клубів оборонного товариства. До дня міста, нас запросили провести цей захід саме тут. А 8 вересня, до речі – Всесвітній День захисту тварин.
До участі у виставці залучено більшість клубів оборонного товариства, але запрошуються й інші клуби, які виявили бажання взяти участь. Так, тут представлені Київський обласний клуб, Київський міський, Хмельницький обласний, Полтавський обласний, Чернігівський, Черкаський та інші.
Увеличить картинку

Подібні заходи у нас проводяться двічі на рік: Відкриття сезону навесні, і закриття – восени. Восени цей захід має і зоотехнічне значення. Відбираються кращі собаки для племінного розведення на наступний рік.
Дресировані собаки нашого товариства беруть участь у роботі пошуково-рятувальної служби. Зокрема, в 1988 році після землетрусу у Вірменії, працювала наша севастопольська група рятувальників. В 1999, після землетрусу в Турції, теж виїзджали наші підопічні, за роботу яких товариство отримало відзнаку від президента України.
Увеличить картинку

Нашими основними задачами є: підготовка дресированих собак до служби в правоохоронних органах, в прикордонних військах, підготовка людей до служби з тваринами.

Від себе додам, що і в перший, і наступного дня було цікаво. Думаю, в подальшому подібні виставки стануть традиційними і проводитимуться в Бучі частіше.
Увеличить картинку

Увеличить картинку

Увеличить картинку
газета: №40 "Бучанські новини" від 13 жовтня 2006р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.