» » » День народження Бучанської школи-інтернат

День народження Бучанської школи-інтернат

СВЯТО ВДАЛОСЯ

28 жовтня Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з поглибленим вивченням іноземних мов та предметів суспільно-гуманітарного ухилу святкувала свій черговий День народження.
Увеличить картинку

Зранку на урочистій загальношкільній лінійці свято освятив настоятель шкільного храму отець Микола. Перший урок був присвячений історії школи, за участі ветеранів.
А потім творилося щось незвичайне – до школи з подарунками завітала відома сьогодні співачка Тіна Карол. Це стало справжнім шоу для дітвори. Юрби малечі створили справжні пікети, які слідкували за кожним кроком Тіни в школі. Ці ж пінети супроводжували авто співачки до шкільних воріт.
Увеличить картинку

День народження в житті людини, виробничого колективу, держави – то певні підсумки, звичайно ж, хорошого, доброго. А підсумувати в школі-інтернаті, пишатися є чим, адже тут створені всі умови для розвитку дитячої особистості, як для вихованців інтернату, так і для дітей з бучанських родин, що навчаються у спеціалізованих класах.
Увеличить картинку

Ось чому відкриваючи свято батько-директор школи, Михайло Наконечний звернувся до присутніх у святковому залі з теплими, щирими словами про те, як втілюється його власне життєве кредо: діти приходять в світ не за власною волею, тому ми, дорослі, відповідальні за долю кожної дитини. Успіхи кращих педагогів школи були відзначені нагородами.
Слова надано секретарю селищної ради Марії Крижовій. Селищна рада разом з привітанням відзначила нагородами директора школи, його першого заступника та педагогів, подарувала дітям DVD.
Увеличить картинку

А депутат Верховної Ради України Марія Кужель (в школі навчається її хрещеник) не тільки привітала дітей спортивною формою для шкільної футбольної команди, а ще й чудовою піснею у власному виконанні під супровід гітари.
Асоціація нотаріусів Київської області нагородила шість старшокласників (Каташинську Є., Теплякову І., Полив’яну І., Кобзар Є., Лебедєва Я., Стурчик О.) спеціальними стипендіями за вересень-жовтень цього року.
Увеличить картинку

З подарунками і побажаннями здоров’я приїхали на свято представники від льодового катка “Піонер”. Саме на цьому катку шкільна малеча має можливість освоювати техніку їзди на ковзанах.
Відомий не тільки в Україні журнал “Единственная” пообіцяв, що дружба між колективом журналу і шкільним колективом буде зміцнюватися.
Українсько-Австралійська спілка “Родина” крім подарунків побажала “всього-всього найкращого, що посилає Бог”.
Увеличить картинку

Нарешті, - художня частина свята. Святковий зал зібрав школярів, гостей, батьків, вчителів. Серед присутніх в залі й історична гордість школи – сивочолі ветерани, хто в свій час віддав багато здоров’я і сили для зростання школи.
Святковий концерт – це було справжнє дійство. Не даремно кажуть, що краса врятує світ… Юні артисти, від малечі до старшокласників, довели всім присутнім у залі, що вони не тільки вчаться, а і вміють добре відпочивати.

Ліричні мелодії пісень звучали у виконанні третьокласника В. Хоменка, дев’ятикласниці О. Баклан (сама ж і акомпанує на бандурі), десятикласниць Є. Каташинської та Н. Калити, М. Семесько, ансамблю сучасної української пісні. Запальні танці подарував шкільний хореографічний ансамбль “Дивоцвіт”. Та ансамбль бально-спортивного танцю.
Привітати школу прийшов і хореографічний ансамбль “Оксамит” Бучанського будинку творчості, у виконанні якого присутні на святі побачили майстерно виконані й український народний, і сучасний танок.
Увеличить картинку

Між іншим, шкільні ансамблі переможці та лауреати обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.
Свято підходило до завершення, і раптом – незвичайність – ведучі концерту запрошують на сцену заступника директора школи Зою Тимофіївну Максимук, дарують їй троянди, вітають з її Днем народження. А потім дівчатка ансамблю сучасної української пісні ведуть хоровод-вітання. Справді – родинне свято.
Увеличить картинку

На завершення, як і годиться на всіх великих концертах, зведений хор всіх учасників концерту виконав пісню про Україну. А гімн школи звучить у виконанні всіх присутніх на святі.
Тривалі оплески по завершенню концерту свідчили про те, що свято таки вдалося.

Петро МЕЛЬНИК, вчитель історії,
депутат Бучанської селищної ради
газета: №42 "Бучанські новини" від 3 листопада 2006р.
зош №5 СЗОШ №5
Коментарів: 1
Додати коментар