Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » Першість з дзюдо серед дітей - Буча ІІ місце

Першість з дзюдо серед дітей - Буча ІІ місце

Олексій Лобанов

В Києві, з 13 по 16 листопада відбулася першість ЦР “Україна” з дзюдо серед дітей 1993-95 р.н., в якій брала участь команда Бучанської ДЮСШ. І ось, які ми маємо результати:
У ваговій категорії до 60 кг ІІ місце посів Богдан Мертвяченко. На шляху до фіналу Богдан здобув переконливі перемоги над спортсменами з Керчі, Києва та Хмельницького, а у фінальній сутичці поступився спортсмену з Хмельницької області, програвши йому мінімальну оцінку. Микита Пастовенський посів V місце у ваговій категорії до 46 кг, здобувши дві перемоги та одержавши дві поразки. У поєдинку за ІІІ місце він допустився прикрої помилки, яка коштувала йому перемоги. Загалом, хлопці показали гарну боротьбу. Я впевнений, могли б виступити краще, але у нас дуже щільний графік змагань і втома дає про себе знати.

З 3 по 6 листопада наші діти брали участь у ХVІІ Всеукраїнському турнірі з дзюдо (серед юнаків та дівчат 1993-95 р.н.), присвяченому воїну-афганцю В. Драченку. На цей традиційний турнір приїздить багато сильних команд з усієї країни та закордону. У цьому році завітали спортсмени з Молдови та Білорусі.

Так, у ваговій категорії до 60 кг Богдан Мертвяченко зайняв ІІ місце. У фінальній сутичці він поступився спортсмену з Києва, який у квітні цього року переміг на Чемпіонаті України в Одесі. Але Богдана це нітрохи не налякало, у фіналі він показав дуже добру боротьбу, програвши лише оцінку “кока”, яку сам і “подарував” супернику. На шляху до фіналу він здобув більш ніж переконливі перемоги – перші два поєдинки Богдан переміг за 5 секунд чистим кидком, а третю зустріч переміг за 30 секунд чудовим кидком підбивом.

Микита Пастовенський проборовся 6 поєдинків: в 4-х здобув перемогу, а в інших поступився, програвши бій за ІІІ місце спортсмену з Києва. На своєму шляху Микита переміг двох сильних спортсменів, які вважались фаворитами у ваговій категорії до 46 кг, чим дуже приємно здивував своїх тренерів.

А з початку навчального року, наші старші вихованці брали участь у Чемпіонаті Київської області серед юнаків 1992-93 р.н., який проходив у місті Василькові. Так, Антон Горчинов посів ІІІ місце у ваговій категорії до 55 кг, а Олександр Бондаренко посів V місце, показавши дуже цікаву боротьбу та здобувши дві перемоги та дві поразки.

18-19 листопада наша команда брала участь в обласних змаганнях з дзюдо серед юнаків 1991-93 р.н., що відбувалися в м. Василькові. Так, Ігор Сподинець посів ІІ місце у ваговій категорії до 81 кг. Антон Горчанов зайняв V місце, здобувши дві перемоги та дві поразки.

газета: №46 "Бучанські новини" від 24 листопада 2006р.