VIVA - Буча

Бучі — 105 років! Саме під таким гаслом проходило цьогорічне святкування Дня народження міста. Із самого ранку іменинниця радо вітала гостей та з вдячністю приймала подарунки, піднесені їй з нагоди ювілейної дати. Варто зазначити, що подивитися дійсно було на що. Заходи, запропоновані бучанцям, відзначалися не лише різноманітністю, але й динамікою, змістовою насиченістю — на будь-який смак та вік.

Вже доброю традицією стали привітання високоповажних гостей, які засвідчили місту, та особливо його жителям, свою шану, щиру приязнь, повагу, висловили побажання добра та подальшого процвітання краю, духовного зміцнення бучанським родинам. Сонячний привіт з Одеси привіз із собою заступник мера міста Олексій Солоник, а вітання із Західної України — Тячівський міський голова Іван Кович.

Не забули про Бучу і наші найближчі міста-сусіди, активно були представлені й члени Асоціації міст України.
Зокрема, нашій громаді надійшов лист-привітання від в.о. президента Асоціації міст України, Дніпропетровського міського голови Івана Куліченка та виконавчого директора АМУ Мирослава Пітцика. «Ваше селище — окраса України і в цьому є незаперечна заслуга громади, яка завжди, усвідомлюючи значимість духовних і культурних цінностей, скеровує владу на пріоритети розвитку. Асоціація міст України високо цінує внесок вашого селища в нашу загальну справу — утвердження і зміцнення місцевого самоврядування в державі» — зазначили вони.

На загальному тлі урочистостей, впадала в око відсутність представника від Ірпінської міської ради, що стало для бучанської громади неприємним «сюрпризом».

Але святкове дійство набирало обертів. Незабаром на сцену вийшли почесні громадяни Бучі, аби отримати звання, яке поправу заслужили своєю активною громадською й професійною діяльністю. Нагадаємо, що в цьому році — це Василь Сюркель (начальник станції Буча Південно-Західної залізниці) та Анатолій Носаров (вчитель, що займається активною громадською роботою з виховання молодого покоління Бучі).

Під вигуки «Гірко!» традиційно привітали молоде подружжя, яке у цей день поєднало свої долі у шлюбі.
Також не оминули увагою й найкращих працівників дошкільних навчальних закладів, закладів освіти, фізичної культури та спорту, закладів охорони здоров’я, підприємств селища. Всі вони отримали подяку за свій почесний, нелегкий труд.
А фірма «Агробудпостач», за вагомий внесок у розвиток селища, була нагороджена кубком по благоустрою, спільно започаткованим виконавчим комітетом та територіальною громадою Бучі.

Загалом, можна впевнено стверджувати, що святкова програма пройшла на «ура». Підтвердження цьому стало запевнення більшості бучанців та гостей міста: «заходи подібного рівня можна бачити переважно у великих населених пунктах, містах-мільйонниках, з високим рівнем культурного розвитку!»
газета: №40 "Бучанські новини" від 13 жовтня 2006р.
Коментарів: 0
Додати коментар