» » Деякі рішеня прийняті Бучанською селищною радою

Деякі рішеня прийняті Бучанською селищною радою

СЕСІЯ БУЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ВІДНОВЛЕННЯ ІСТОРИЧНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Про роботу ради
опіки та піклування


Деякі рішеня прийняті Бучанською селищною радоюЗаслухавши інформацію голови ради опіки та піклування виконавчого комітету Бучанської селищної ради, Г.В.Сурай, про проведену радою роботу за звітний період, у відповідності до Закону України “Про охорону дитинства”, Сімейного кодексу України, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:
- Інформацію голови ради опіки та піклування, Г.В.Сурай, про проведену радою роботу за звітний період, взяти до відома.
- Раді опіки та піклування спільно з дитячими дошкільними закладами та школами селища, Бучанським медико-соціальним центром, правоохоронними органами продовжувати роботу по організації допомоги мешканцям селища, які потребують додаткової уваги.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Про перейменування вулиць та провулків в селищі Буча

Беручи до уваги звернення громадян, депутатів Бучанської селищної ради, враховуючи пропозиції громадських організацій, осередків політичних партій селища щодо перейменування вулиць та провулків селища Буча, визнаючи необхідність відновлення історичної справедливості, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бучанська селищна рада вирішила:

1 - Перейменувати вулиці та провулок, які знаходяться на території селища Буча а саме:
1.1 Вулицю Артема на вулицю Інститутську.
1.2 Вулицю Дзержинського на вулицю Євгена Гребінки.
1.3 Провулок Дзержинського на провулок Євгена Гребінки
1.4 Вулицю Ленінградську на вулицю Устима Кармелюка.
1.5 Вулицю Маяковського на вулицю Євгена Патона.
1.6 Вулицю Якіра на вулицю Романа Шухевича.

2 - Організаційно-загальному відділу виконкому Бучанської селищної ради довести дане рішення до відома відповідних служб та проінформувати жителів селища через засоби масової інформації про зміну назв вулиць і провулок та довести дане рішення до відома відповідних установ та організацій.
3 - Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.
Повертаючись до теми, яка наразі обговорюється на усіх рівнях і стосується кожної родини в Україні, а саме Голодомору 1932-33рр і його офіційного, законного статусу, Бучанською селищною радою було розглянуто два питання і прийнято відповідно рішення:

Про голодомор 1932-1933 років в Україні

Вшановуючи пам’ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні та його наслідків, шануючи всіх громадян, які пережили цю страшну трагедію в історії українського народу, усвідомлюючи моральний обов’язок перед минулим та наступним поколіннями українців та визнаючи необхідність відновлення історичної справедливості, утвердження в суспільстві нетерпимості до будь- яких проявів насильства, розглянувши законопроект “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”, поданий Президентом України та Народними депутатами України, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:
- Підтримати законопроект “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”, № 2470 від 02.11.2006 року, поданий Президентом України.

Звернутись до Верховної Ради України з проханням підтримати законопроект “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”, № 2470 від 02.11.2006 року, поданий Президентом України.

Відділу архітектури виконавчого комітету Бучанської селищної ради вишукати місце для встановлення пам’ятного знаку жертвам голодомору, планово-економічному відділу передбачити кошти на фінансування його будівництва при формуванні місцевого бюджету на 2007 рік.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на відповідні постійні депутатські комісії.

Таким чином, незважаючи на усю складність і об’єм роботи, депутати мужньо витримали навантаження. Подейкували, що наступного дня навіть кворум не збереться. Але такі прогнози не збулися. Наші обранці відпрацювали кожне питання, були прийняті правильні, виважені рішення. Хочу нагадати, що депутатська робота безоплатна, тому вдвічі приємно, що наші представники достойно представляють наші інтереси.

газета "Бучанські новини" № 47 від 1 грудня 2006р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
Патріот
  • Патріот (448)
  • Гостi
  • 4 грудня 2006 10:30
tongue
Втомилися бідненькі бо деякі рішення голосувалися тричі, а то і 4 рази поки не були прийняті так як Федоруку потрібно, зокрема переголосовувалися рішення, які були прийняті
за відсутності Анатолія Петровича, бо він цього вимагав,
коротше, шановні Бучанці, приходьте в останній четвер
місяця до Центрального БК, що на пушкінській)))) tongue

0