» » » Звичайні контейнери для звичайних відходів

Звичайні контейнери для звичайних відходів

Бучанці, які були на святкуванні дня міста могли бачити та чути про нову техніку, яку подарували місту. Зокрема, дві нові спецвантажівки для вивозу сміття із заднім завантаженням. Днями Буча встановлюватиме нещодавно закуплені євроконтейнери для збору побутових відходів.

Саме ці контейнери обслуговуватимуться згаданою технікою. МПП „Рада” – єдина комерційна структура, яка разом із Бучанською міською радою опікується проблемою чистоти в місті й, у співпраці з міською владою, впроваджують новітні технології у сфері збору, вивозу та переробки твердих побутових відходів.

Отож до слова ми запросили керівника підприємства Наталію Семко:

— Як ви пам`ятаєте, ми вже розповідали про співпрацю підприємства „Рада” з німецькою фірмою ”SSI SCHAFER”. Наразі, відповідно до умов цієї співпраці підготовлені майданчики і надійшла перша партія нових пластикових євроконтейнерів для збору твердих побутових відходів. Об`єм – 1,1м3. Думаю, протягом кількох днів вони будуть установлені по всій Бучі. Загальна кількість, коли через тиждень надійде ще одна партія, становитиме – 92 штуки. Хочу наголосити, що це звичайні контейнери для звичайних відходів. А також підкреслити, що там, де встановлені спецконтейнери для збору пет-пляшки та скла, ми просимо мешканців міста активніше розділяти такі відходи.

Коли ми говоримо про досягнення, не можна окремо не подякувати місцевій владі в особі міського голови Анатолія Федорука та першого заступника Юрія Хоменка. І це не просто слова. Як керівник профільного комерційного підприємства, я задоволена тим, що місцева влада розуміє важливість питання чистоти в Бучі. Активно допомагає нам, підтримуючи всі наші ініціативи. У співпраці з нами розвиває структуру очищення міста від будь-якого сміття, впроваджуючи новітні технології. Лише завдячуючи такій плідній взаємодопомозі, ми можемо говорити про певні результати.

На бучанських майданчиках для збору твердих побутових відходів, як і обіцялося, вже встановлені нові сучасні контейнери німецького виробництва. Коли ми робили фото в газету, виникла розмова з двірником:
— Це не для наших людей, даремно їх тут поставили. Шкода таких гарних контейнерів, — сказала жінка, прибираючи майданчик.
— Ви вважаєте наших людей гіршими від німців? – запитав я.
Вона нічого не сказала, роблячи вигляд, що, мовляв, “ви й самі все розумієте”.
І воно дійсно так. Я саме збирався йти, аби зробити фото, коли в нашому колективі ми обговорювали цю тему. Прзвучала фраза “нова забавка для вандалів”... Із нею всі погодилися.
Що ж, шановні, давайте спостерігати разом. Час покаже чи гірші ми за німців та чи стане нове надбання нашого міста — забавкою для вандалів..
газета: №44 "Бучанські новини" від 9 листопада 2007р.
Віктор Артемчук
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.