» » » У Бучi буде пам’ятник Шевченку

У Бучi буде пам’ятник Шевченку

Будівництво скверу з пам`ятником

Цей проект потрібен:
 
У районі Бучанської спеціалізованої школи-інтернат, по вулиці Вокзальній, розпочалися роботи по благоустрою території, де буде встановлений пам’ятний знак Тарасу Шевченку.
Детальніше про нове місце відпочинку й територіальні зміни школи-інтернату дізнавалися у Валентини Ткаченко, завідувача відділом містобудування та архітектури.

«Ще два роки тому на сесії Бучанської міської ради було прийняте рішення знайти місце для установки пам’ятника Шевченку. І, нарешті, місце обрали – вирішили зробити сквер і встановити пам’ятник біля Бучанської спеціалізованої школи-інтернат», - повідомила Валентина Григорівна.

У сквері буде доріжка паралельно вулиці Вокзальної. На новій території для відпочинку матиме своє місце і пам’ятник Кобзарю. Також там планують організувати бульварну частинку, де будуть висаджені нові молоді дерева, декоративні рослини, нові газони. А навколо пам’ятного знаку буде чаша, оздоблена візерунком, орнамент якого відповідатиме стилю пам’ятника.

Територія ж школи-інтернату буде трішки змінена. Вже почали замінювати огорожу, аби захистити заклад від сторонніх людей, які полюбляли там прогулюватися. Відновлення паркану відбудеться також зі сторони вулиці Нове шосе. А від вулиці Дімітрова до Києво-Мироцької буде зроблено спеціальний прохід для того, щоб через територію школи зайвий раз не ходили. Стадіон обіцяють поновити. Зроблять новий вхід з надписом назви закладу.


Вікторія Кончаківська 
газета: "Бучанські новини" №31-32 від 20 серпня 2010 року
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.
rv17

OFFline

  • rv17 (17)
  • Місцевий
  • 25 серпня 2010 12:06
там установят много скамеек-лавочек?
чтобы отдыхали-общались днем пенсионеры, мамы с детьми,
а вечером-ночью молодые люди...

0