Депутатів стане більше » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини

Депутатів стане більше

30 серпня відбулася позачергова сесія 5 скликання Бучанської міської ради під головуванням міського очільника Анатолія Федорука. На порядок денний було винесено три нагальних питання. За їхнє позитивне ухвалення, у результаті обговорення, проголосували більшість депутатів.

Перше – внесення пропозиції Київській облраді щодо загального складу Бучанської міської ради 6 скликання.
Відповідно до Закону України «Про вибори депутатів місцевих рад»: обласні, міські та районні ради формуватимуться за змішаною системою – 50% за мажоритарною і 50% – за пропорційною. Тобто, такий сценарій політичних подій розвиватиметься і в Бучі. Тому відповідною профільною комісією було запропоновано затвердити новий загальний склад Бучанської міської ради у кількості 36 депутатів (нині маємо 35 чоловік). Тож у новому скликанні на одного народного обранця стане більше. Як і прописано – всі вони будуть представляти інтереси нашої територіальної громади. Депутати зійшлися на тому, що суттєво розширювати «штат» немає сенсу, бо від кількості, якість роботи не залежить.

Друге - про підняття клопотання перед Київською облрадою щодо передачі комунального підприємства «Бучанський обласний лісгосп» (розташоване по вул. Полтавській) до комунальної власності територіальної громади міста Бучі.
Справа в тому, що область зобов’язується погасити заборгованість по податкам і заробітній платі на цьому підприємстві у розмірі 227 тис. грн.
Тому у випадку вирішення питання, Буча прийме лісгосп з усіма його активами і пасивами та нульовим балансом. По суті, це означає перспективу розвитку нової сфери діяльності. Тому на запитання, чи доцільно брати збиткове підприємство собі на баланс, – міський голова відповів: «Є база з адмінкорпусом, виробничими потужностями. Планується вдихнути в неї нове життя, розширити можливості й використовувати для потреб бучанців. Чи це буде комунальне господарство, чи підприємство по експлуатації зелених насаджень, озелененню, благоустрою – визначимося пізніше, у разі передачі лісгоспу на баланс Бучі».
Бізнес-плану установи наразі немає, адже підприємство поки що належить області.


Третє питання було – про надання дозволу спортивно-технічному клубу «СОНА» на містобудівне обґрунтування з проектом містобудівних умов та обмежень щодо розміщення комплексу будівель і споруд. Планується проведення міжнародних змагань з мотокросу та культурно-громадських заходів, пов’язаних з ними.

У подальшому це питання буде винесено на громадське обговорення серед бучанців.
Мова йде про територію площею 12 га по вул. Промисловій (район Гідровідвалу). Сьогодні ця ділянка відноситься до земель громадського призначення. Потрібно виконати містобудівне обґрунтування з метою розбудови ділянки під спортивне призначення – мототрасу. Разом з тим, поліпшиться інфраструктура даного мікрорайону.

До речі, цілком можливо, що в цьому році у Бучі буде проводитися чемпіонат Європи з мотокросу. Представники Федерації виходять на новий рівень розвитку, тісно співпрацюючи із закордонними спортивними організаціями.
Оскільки Буча – єдине місто, де є умови для проведення такого рівня змагань (у Києві в цьому плані є обмеження), то і територіальна громада матиме користь із такого співробітництва.

Хоча четвертого питання і не було в порядку денному, проте воно постало виходячи з потреб міста і теперішніх завдань. Під час роботи сесії з’ясувалося, що у третьому-четвертому кварталі поточного року є можливість виконати проектні роботи та завершити добудову спортивної зали у школі №2.
Також потрібно провести газопостачання у 6 житлових будинках по вул. Радгоспній.
Щоб зреалізувати окреслені проекти, більшістю депутатів було вирішено включити цей пункт до порядку денного і внести зміни до плану соціально-економічного та культурного розвитку на 2010 рік та зміни до бюджету міста Бучі на 2010 рік.

До речі, спортивна зала ЗОШ №2 слугуватиме для потреб молоді міста (особливо в зимовий період) та може використовуватися, як актова зала для учнів цієї школи.
У різному розглядалися питання благоустрою Бучі, облаштування зупинок, заміни котлів, реконструкції котелень тощо.
Людмила Гладська 
газета: "Бучанські новини" №34 від 3 вересня 2010 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.