Бучанське ЖКГ: Про електропостачання будинків та освітлення вулиць міста » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » » Бучанське ЖКГ: Про електропостачання будинків та освітлення вулиць міста

Бучанське ЖКГ: Про електропостачання будинків та освітлення вулиць міста

КП «Бучанське управління ЖКГ» – спеціалізована організація міста, яка забезпечує безперебійну роботу електропостачання житлового фонду та зовнішнього освітлення міста. Тож, як працівники служби «БУЖКГ», яка дбає про електропостачання та освітлення, забезпечують споживачів, жителів міста, електроенергією у будинках та світлом на вулицях, які роботи виконуються ними протягом року задля безпечного користування та налагодження несправностей електрообладнання поінформував Володимир Кравчук, начальник КП «БУЖКГ»:

– На балансі підприємства 8 трансформаторних підстанцій, протяжність електромереж зовнішнього освітлення 72 км (2 060 світильників). Протягом 2010 року підприємство виконало обсяг робіт на суму 193,5 тис. грн.
В минулому році виконано близько тисячі заявок (не рахуючи робіт, які виконуються черговими електриками).
Проведено капітальний ремонт трансформаторних підстанцій (після пожежі), встановлено новий трансформатор замість згорілого і від нього підключені резервні кабелі на будинок по вул. Пушкінській, 59-Б, дитсадок «Козачок» та пожежну частину.
Введено в дію другий трансформатор, від якого підключений житловий масив «Ястремщина», таким чином коливання напруги в будинках усунено.

Натягнуто частину лінії між будинками по вул. Радгоспній, 9, 9-А, 9-Б. На будинку по вул. Радгоспній, 9-Б замінено і встановлено новий щит 0,4 кВ. Лінію відновлено проводом САПТ. Замінено кабельну лінію (пошкоджену) на повітряну у будинках по вул. Ворошилова, 63, 65, 67, 69. Проведено ремонт пошкодженого кабелю від ТП «Ірпінь» (біля РЕСу) до будинків по бульв. Б.Хмельницького, 2, 4 та встановлено дві муфти. Відновлено освітлення світлових конструкцій Київської площі та вул. Комсомольської, Енергетиків.
З початку 2011 року проведено профілактику вуличного освітлення на 172-х вуличних ліхтарях. Здійснено поточні ремонти освітлення на 9 вулицях. Проведено нові лінії вуличного освітлення на вулицях Миру, Вокзальній, Тарасівській, Революції, Б. Хмельницького, Сім’ї Забарило, Енергетиків, Радгоспній, Малиновського та провулках Володимирському і Вокзальному. Відновлено освітлення приватного сектору «Мельники».
Впорядковано схему електропостачання вуличного освітлення. На постійному контролі підтримується коригування вуличного освітлення відповідно до сезону року.

Відновлено освітлення східцевих клітин у 52-х будинках. Відновлено аварійне відключення електропостачання у 15 будинках по вул. Вокзальній, 101, Тарасівській, 10-Г, Нове шосе, 13, 15, 16, 17, Б. Хмельницького, 2, 4, 6, Водопровідній, 34-А, 36, 38, 40, 42, 44-60. У 8 будинках по вул. Островського, 34, Комсомольській, 10, 17, Водопровідній, 56, 58, Нове шосе 13, Енергетиків, 19, 19-А у щитових замінено ввідні автомати, вимикачі та електропроводку.
Проведено заміну кабелю від будинку по вул. Водопровідній, 54-А до 54. По вул. Тарасівській, 10-Г проведено ремонт двох кабелів від трансформаторної підстанції до будинку (другий кабель зараз як резервний). По вул. Вокзальній, 101 проведено ремонт в щитовій.

Частково замінено кабелі живлення ліфтів і квартир. Замінено понад 20 одно- та трьохфазних електролічильники в щитових, які обліковують освітлення сходів. Очищено та побілено опори, пофарбовано 9 пунктів автоматичного включення.
Замінено внутрішньобудинковий ввід та внутрішньорозподільчий щит будинку по вул. Радгоспній, 9. Проведено рівномірне розподілення електропостачання будинку по вул. Склозаводській, 10. У дошкільному закладі «Козачок» проведено заміну електрощитів. У дошкільному закладі «Горобинка» відновлено резервний аварійний кабель. У приміщенні Бучанської міської ради відновлено освітлення 1-го та 4-го поверхів та встановлені силової розетки на 1-му поверсі. Відновлено освітлення при вході у 29 будинках. Освітлено парки по вул. Вокзальній, Енергетиків.

Електрики відповідно до складеного графіку роботи проводять обходи будинків, які направлені на виявлення самовільних підключень в електрощитах сходових клітин. Завдяки цим заходам, було попереджено складання актів порушення Ірпінським РП ЗАТ «АЕС Київобленерго». У 2010 році складено всього три акти здійснення самовільного підключення мешканцями квартир.

На сьогодні стоїть завдання провести освітлення по вул. Києво-Мироцькій, відремонтувати електрощитові в будинках по вул. Водопровідній, 36, 38, 46, 46-А, 48, 50, 52, 54, 60, Вокзальній, 129-А та замінити проводи та ввідні автоматичні вимикачі в квартирних електрощитах, відремонтувати електрощитові та замінити автоматичні вимикачі у будинках по вул. Тарасівській, 1-Г, 1-В.

Інформація «БН»
газета: "Бучанські новини" №4 від 4 лютого 2011 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.