Астрологiчний прогноз 11 -17 листопада 2019 року » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» Астрологiчний прогноз 11 -17 листопада 2019 року

Астрологiчний прогноз 11 -17 листопада 2019 року

ОВЕН (21.03-20.04)

Перша половина тижня зажадає мобiлiзацiї всiх сил i рiшучостi вiдстояти свої позицiї та iнтереси. Не ризикуйте, але наполягайте на тому, що для вас життєво важливо. Берiть на себе керiвництво в ситуацiях, де вiдчувається загальна розгубленiсть. З четверга почнеться вже сприятливiший етап. У дiловiй сферi i особистих вiдносинах атмосфера стане бiльш довiрчою. Можна буде подумати про вiдпочинок, подорожi, розваги. Потрiбно привести до ладу свої справи - скоро в життi з`являться новi цiкавi теми. Сприятливi днi: 15, 17; несприятливi: 12.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок начальство може спантеличити вас новими вимогами. Постарайтеся зрозумiти, чого саме вiд вас хочуть. У середу варто розраховувати на незначнi грошовi надходження. Купуйте в найближчi днi тiльки найнеобхiднiше.

Еротичний астрологiчний гороскоп

На Овнiв накотить хвиля абсолютно фантастичних мрiй i божевiльних бажань. Мало того, зовсiм випадково з`ясується, що i вашого постiйного супутника долають точно такi ж бажання. Так що рада зiрок однозначний - негайно вирушайте в лiжко (а ще краще - залазьте на дерево, влаштовуйтеся в кабiнi вантажiвки, примудряються в кабiнцi для переодягання i так далi) ...

ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Демонструйте холоднокровнiсть в гострих ситуацiях i прораховуйте їх на декiлька ходiв наперед. Напружена атмосфера послужить хорошим допiнгом для кар`єрного зросту. Головне - зберегти порядок i стабiльнiсть у всiх важливих для вас сферах i до четверга не провокувати партнерiв на розбирання. Друга половина тижня принесе вiдчуття розрядки i можливостi нарештi зайнятися тим, до чого лежить душа. Четвер - найбiльш сприятливий для вас день тижня, коли можна зайнятися покупками, особистим iмiджем або влаштувати романтичне побачення. Сприятливi днi: 13; несприятливi: 11.

Бiзнес-прогноз

У найближчi днi ви можете зiткнутися з iнтригами колег i досить суперечливим поведiнкою начальства, так що фiнансова ситуацiя може ускладнитися. У понедiлок i середу важливi переговори краще вести без свiдкiв. У четвер ймовiрнi грошовi надходження.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Тельцям, безумовно, сподобаються тi вiдчуття, що вони зазнають нинi при спробi приголубити чоловiка / коханця в громадському транспортi. Можливо, ви навiть запропонуйте вашому обранцевi довше покататися, наприклад, в трамваї, а то i в метро. У все заради того, щоб продовжити задоволення чiпати свого супутника через одяг - в рiзних мiсцях ...

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

У першiй половинi тижня обстановка не розташовує до веселостi. Але ви можете виявитися тiєю людиною в колективi, яка знайде шляхи виходу зi складних ситуацiй, встановить новi зв`язки, домовиться з потрiбними людьми. Оптимiстичнiше дивитися на те, що вiдбувається, ви зможете з четверга. Вiдкриються перспективи в особистих вiдносинах. Плануйте поїздки, покупки, розваги. Пiсля напруженого тижня у вихiднi немає нiяких обмежень i можна знайти спосiб випустити надлишки енергiї. Сприятливi днi: 11, 17; несприятливi: 14.

Бiзнес-прогноз

На цьому тижнi успiх обiцяє налагодження контактiв з партнерами здалеку. Вам можуть запропонувати роботу за кордоном. Найбiльшу удачу принесуть поїздки i контакти, а якщо ви будете легкi в спiлкуваннi, то зможете добре заробити. Можете розраховувати на досить солiдний прибуток.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Якщо ви опинитеся настiльки смiливою людиною, що зателефонуйте колишнiй коханцi вашого ненаглядного, то напевно дiзнаєтеся багато нового - i не тiльки про ваш бой-френдом. Втiм, iнодi подiбна бесiда стає причиною для серйозної розмови з вашим супутником життя, а для багатьох ще й приводом для змiцнення взаємної довiри i близькостi.

РАК (22.06-22.07)

Проявляйте самовiдданiсть в справах, якi вимагають вашої участi, здiйснюйте подвиги i допомагайте оточуючим пережити важкi часи. Це завершуючий акорд в подiях декiлькох останнiх тижнiв. I з четверга ви вже почнете бачити безтурботнi сни. Домашнi справи отримають першорядне значення. Плануйте початок ремонту з наступного тижня, якщо в цьому є необхiднiсть. А поки займiться пiдготовчими заходами. Недiля - дуже важливий для вас день. З нього для вас почнеться новий i вже цiкавiший етап життя. Сприятливi днi: 15; несприятливi: 16.

Бiзнес-прогноз

Фiнансове становище стабiльне, але не захоплюйтеся тратою грошей, скiльки б привабливою не здавалася думка прогулятися по магазинах i оновити гардероб. У середу ви зможете проявити себе як цiнний фахiвець.

Еротичний астрологiчний гороскоп

У Ракiв намiчається легка iнтрижка, яка нi до чого особливому не приведе. Навiть якщо справа все-таки дiйде до лiжка, вас не чекає якесь надзвичайне шоу, феєрiя сексуальностi i бризкає в усi боки фонтан емоцiй - шаблонна близькiсть, i тiльки.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Цей тиждень може принести iстотнi змiни у важливих для вас питаннях. Особливо, якщо ви народилися 2 - 3 серпня. Не дайте оточуючим засумнiватися в тому, що ви контролюєте ситуацiю. Проблем не уникнути, але навiть в такий час вiдчуття власного стилю вас не зрадить. I все, що ви робите, буде наповнено сенсом i приверне до вас союзникiв i нових партнерiв. З четверга вiдбудуться кардинальнi змiни, якась частина питань вирiшиться без вашої участi. У вас з`являться приємнi таємницi, якi заберуть велику частину часу i уваги. Сприятливi днi: 15; несприятливi: 12.

Бiзнес-прогноз

У понедiлок iмовiрна угода з новими партнерами, яка може принести вiдчутний прибуток. У четвер вам, схоже, доведеться давати звiт перед начальством. В цiлому, цей тиждень стабiльна у фiнансовому планi.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Втомленi i виснаженi "важкої неволею" Леви зможуть хiба що тiльки мляво цiлуватися - нi на що бiльше їх на цьому тижнi точно не вистачить. Хiба що на пару еротичних снiв незадовго до пробудження, та й то - скорiше, секс-кошмарiв з грiзним начальством в головних ролях ...

ДIВА (24.08-23.09)

Прагнiть передбачати хiд подiй, щоб бiда не пiдкралася несподiвано. У справах керуйтеся тiльки здоровим глуздом i не поспiшаєте упроваджувати нововведення - вiрогiднi прорахунки i втрати. Корисну iнформацiю можна одержати вiд зарубiжних партнерiв. Саме цi контакти можуть стати найбiльш перспективними. У дальнiх подорожах можливi романтичнi знайомства. Цього тижня придiлiть бiльше уваги батькам та iншим членам сiм`ї. З четверга життя знайде повноту, а у важливих ситуацiях можна чекати ясностi i позитивних змiн. Сприятливi днi: 13, 14; несприятливi: 11.

Бiзнес-прогноз

Не варто йти вiд вiдповiдальностi i лише вдавати, що працюєте. Проявiть себе, i вас чекає винагорода за працю. Зараз не час брати кредит. Вiдповiдальнi переговори i угоди, намiченi на п`ятницю, краще перенести на iнший день.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Дiвам доведеться зараз поскучати перед телевiзором або за книжкою - адже за твердим переконанням зiрок всi вашi супутники зараз проїдуть по абсолютно iншiй орбiтi. Не намагайтеся при цьому їх контролювати, обриваючи телефон або використовуючи будь-якої iнший спосiб - нiчого доброго з цього не вийде.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ставку зараз потрiбно робити на якiсть - виконуваної роботи, вiдносин, товарiв, якi купуєте. Не дивлячись на напружену атмосферу в оточеннi, вашi матерiальнi перспективи полiпшуватимуться. А вiдношення начальства стане прихильнiшим, оскiльки саме вам вдасться побачити навiть у складних ситуацiях рацiональне зерно. Друга половина тижня вiдкриє перспективи вiдразу в декiлькох напрямках. Кардинальнi змiни пiдуть на користь - поспiшайте скористатися випадком почати яку-небудь тему з чистого аркушу. Сприятливi днi: 12; несприятливi: немає.

Бiзнес-прогноз

Можливi певнi проблеми в областi фiнансiв, але це зовсiм не означає, що вам доведеться вiдмовляти собi в необхiдних придбань i покупках. Зiрки радять скористатися кредитною карткою. Тiльки постарайтеся розплатитися за час безвiдсоткового перiоду.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Вiдмiннi риси вашого знаку зодiаку - це недбалiсть i неуважнiсть. Вони здатнi зiпсувати навiть самий приголомшливий статевий акт. Ось, наприклад, придумали ви красиву передiсторiю, i свiчки запалили, i бiлизна нове сексуальне надiли, i панчохи в сiточку - а ось нiгтi пiдстригти забули. I добре нiгтi - iнший раз бiгудi зняти забувають ...

СКОРПIОН (24.10-22.11)

Будьте готовi до перевантажень i випробувань на мiцнiсть. У всiх рiшеннях покладайтеся на свiй здоровий глузд. Доведеться проявляти лiдерськi якостi i тягнути основне навантаження. З четверга - зовсiм iнша справа. Вiдбудеться iстотне зрушення в справах, вам тiльки залишиться скористатися можливостями, що вiдкриваються, i пiдтримкою однодумцiв. Можна планувати вiдпустку, подорожi. Розширюйте коло спiлкування, зачаровуйте, флiртуйте - це допоможе вам швидко вiдновити сили i налаштуватися на новi дiї. Сприятливi днi: 12, 17; несприятливi: 16.

Бiзнес-прогноз

Настав вельми сприятливий для вас перiод, ви зможете дiйсно добре заробити. Для досягнення результатiв необхiдний творчий пiдхiд i вашi незвичайнi iдеї. Не поспiшайте - час буде працювати на вас.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Скорпiонам пора зiбрати речi i ... затiяти перестановку в квартирi! Причому бажано не обмежуватися тiльки спальнею або вiтальнi - чим бiльше меблiв ви переставите, тим сильнiше виросте ваш енергетичний потенцiал, i тим активнiше ви станете в сексi. Ще один плюс пересуву меблiв - це можливiсть знайти новi затишнi куточки i негайно їх "випробувати"!

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Цей тиждень буде тестом вашим здiбностям знаходити вихiд з будь-якої ситуацiї. До четверга покладайтеся тiльки на себе, але дiйте рацiонально, а не пiд впливом моменту. З другої половини тижня життя наповниться новими iдеями, пiднесенням вiд нових перспектив i можливостей. Уважно вибирайте коло спiлкування. Не поспiшайте вносити в своє життя реальнi змiни; поки тiльки спостерiгайте i вивчайте ситуацiю. Якщо є можливiсть, вiзьмiть вiдпустку i дозвольте потоку подiй захопити вас в новому напрямi. Сприятливi днi: 12; несприятливi: 17.

Бiзнес-прогноз

На початку тижня велика частина фiнансових проблем буде врегульована. Понедiлок сприятливий для оформлення документiв i пiдписання контрактiв. Не приймайте авантюрних пропозицiй в серединi тижня. Ви i так непогано заробите.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Не виключено, що на цьому тижнi вас чекає романтична поїздка або побачення в незвичайному мiсцi. На худий кiнець, низка любовних пригод i розваг без вiдриву вiд виробництва. Варто подумати про гардероб, щоб ще пiдкреслити вашу привабливiсть.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01)

З кардинальними змiнами краще почекати до четверга. Перша половина тижня - один з ключових перiодiв в роцi, коли оточуючi оцiнять вашу здатнiсть не вiдступати вiд вибраного шляху. Зберiгайте оптимiзм, а в особистому життi спробуйте дiйти визначеностi i обговорити з близькою людиною спiльнi довгостроковi плани. З вихiдних у вас може вiдкритися друге дихання. До робочих питань додадуться домашнi справи. Не забувайте про своє здоров`я, знаходьте час для вiдпочинку. А до початку глобальних проектiв приступайте тiльки з нового тижня. Сприятливi днi: 11, 16; несприятливi: 17.

Бiзнес-прогноз

Фiнансовi проблеми загрожують затьмарити ваш настрiй в понедiлок або у вiвторок, але в другiй половинi тижня ймовiрнi довгоочiкуванi грошовi надходження. Намагайтеся бути економнiше. I не вiдмовляйтеся вiд допомоги близьких людей.

Еротичний астрологiчний гороскоп

"Постарайтеся не зациклюватися на невдачах", - дають вам пiдказку небеснi свiтила. Адже нинi, як нiколи, у вас великий шанс "потрапити в халепу", зайти в глухий кут i заблукати, накоїти будь-яких дурниць, i все це на любовно-еротичному фронтi. Дивiться на те, що вiдбувається веселiше - так хоча б рiвень ендорфiнiв пiдвищиться!

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02)

Ви можете опинитися на гребенi хвилi пiд час шторму, який триватиме до четверга. Вiддавайтеся течiї, справляйтеся з проблемами по ходу їх виникнення, не соромтеся просити про допомогу тих, хто володiє владними повноваженнями. З другої половини тижня випробування залишаться позаду i можна зважуватися на експерименти, якщо вiдчуєте необхiднiсть. У особистому життi почнеться перiод розваг i пригод. До недiлi не поспiшайте нiчого мiняти в партнерських вiдносинах, але спробуйте досягти ясностi. Сприятливi днi: 11; несприятливi: 12.

Бiзнес-прогноз

Середовище - сприятливий день для укладання угод. У четвер вам доведеться доводити свою правоту колегам i начальству. П`ятниця пiдходить для необхiдних дiлових поїздок.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Зiрки попереджають представникiв вашого знаку зодiаку, що їм загрожують рiзнi травми, безпосередньо пов`язанi з сексуальною стороною життя. А що це буде - пристраснi укуси вашого коханого, злегка перевищив силу стиснення щелеп, або синцi вiд падiння з лiжка - поки невiдомi. Будьте напоготовi!

РИБИ (20.02-20.03)

Цей тиждень пiднесе свої "сюрпризи". Щоб впоратися з навантаженням, розставте прiоритети i не вiдволiкайтеся на другоряднi справи. Якщо у вас є люди в пiдпорядкуваннi, проявiть бiльше уваги до їхнiх проблем. Пiдтримуйте атмосферу спiльностi, разом шукайте вихiд в складних ситуацiях. З четверга вашi справи пiдуть успiшнiше. Але в особистому життi не квапте подiї. Спiльнi заходи зi старими, перевiреними друзями допоможуть вам вiдновити душевну рiвновагу. З недiлi можете будувати новi плани. Сприятливi днi: 15, 17; несприятливi: 14.

Бiзнес-прогноз

Використовуйте свiй шанс добре заробити. На цьому тижнi ви можете виграти в лотерею або зовсiм несподiвано отримати велике замовлення. У вiвторок дiлова поїздка може вельми до речi вiдкрити перед вами новi перспективи. Фiнансове становище стабiльне i дозволяє реалiзувати задуманi плани.

Еротичний астрологiчний гороскоп

Зiрки попереджають вас: не варто особливих надiй покладати на свої здiбностi до iмпровiзацiї. Якщо ви ретельно нiяк не сплануєте заздалегiдь вашi iнтимнi ласки, то, швидше за все, смертельно занудьгуєте в лiжку. I навряд чи ваш партнер прийме судомний позiхання за прояв пристрастi ...

Православний календар: Понеділок, 11 листопада

Седмиця 22-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Прп. Аврамія, архим. Ростовського (1073-1077).
Промоція. Анастасії Римлянині (III).
Прп. Аврамія затворника і блж. Марії, племінниці його (бл. 360).
Мчч. Клавдія, Астерия, Неона і Феонілли (285).
Прп. Анни Константинопольської (826).
Прп. Аврамія, затворника Печерського.
Прмч. Афанасія.
Сщмч. Миколи Пресв. і з ним мчч. Косми, Віктора, Наума, Філіпа, Іоанна, Павла, Андрія, Павла, Василя, Алексія, Іоанна і мц. Агафії (1918).
Сщмч. Іоанна Пресв. (1930).
Сщмч. Євгенія Пресв. (1937).
Мц. Анастасії (після 1937).
Сщмч. Леоніда Пресв. (1941).
Прп. Ерміліндіси, пустельниці (нід.).
Новомч. Афанасія Спартанського (Греч.).
Мч. Тимофія Есфігменского (Греч.).
Мц. Мелітини Маркіонопольской (Греч.).

Православний календар: Вівторок, 12 листопада

Седмиця 22-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Сщмч. Зіновія, єп. Егейського, і сестри його Зиновії (285).
Апп. від 70-ти Тертія, Марка, Юста і Артеми (I).
Сщмч. Маркіяна, єп. Сиракузского (II).
Мц. Євтропії Олександрійської (бл. 250).
Мц. Анастасії Солунської (III).
Свв. Стефана Мілютіна, короля Сербського (1320), брата його Драгутина (1316) і матері їх Олени (1306) (Серб.).
Сщмч. Леоніда Пресв. (1941).
Сщмч. Матвія дияк. (1942).
Озерянської ікони Божої Матері (XVI).
Мчч. Олександра, Кроніона, Юліана, Макарія і 13 мчч., Олександрійських.
Мч. Дометія Фрігійського.
Ап. Клеопи (Греч.).
Свт. Йосипа, патр. Константинопольського (Греч.).
Новосщмч. Никанора (Кудрявцева), єп. Богородицького.

Православний календар: Середа, 13 листопада

Седмиця 22-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Пост середи і п'ятниці.
Апп. від 70-ти Стахія, Амплія, Урвана, Наркисових, апеллой і Арістовул (I).
Мч. Епімаха Олександрійського (бл. 250).
Прпп. Спиридона і Никодима, просфорникам Печерських, в Ближніх печерах (XII).
Прп. Анатолія, затворника Печерського.
Прп. Маври Константинопольської (V).
Новомч. Миколи Хиосського (Греч.).
Сщмч. прот. Іоанна Царкосельского, Петроградського (1917).
Новосщмчч. Сергія (Звєрєва), архиєп. Єлецького.
Сщмч. прот. Іоанна Царкосельского, Петроградського (1917).
Новосщмч. прот. Іоанна (Кочурова) (1917).
Сщмч. прот. Іоанна (1917).
Прмч. Леоніда (1918).
Сщмчч. Всеволода, Олександра, Сергія, Алек, Василя, Петра, Василя пресвітт., Прмчч. Анатолія і Евфросина і мч. Якова (1937).
Прмч. Інокентія (1938).
Прмч. Фойлана, ченця (нід.).

Православний календар: Четвер, 14 листопада

Седмиця 22-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Безсрібників і чудотвв. Косми і Даміана Асійських і матері їх прп. Феодотії (III).
Сщмчч. Іоанна єп. і Якова Пресв., в Персії постраждалих (бл. 345).
Мцц. Кіріени і Юліанії (305-311).
Мч. Ермінінгельда, царевича Готфського (586).
Мчч. Кесарія, Дасія, Сави, Савініан, Агріппи, Адріана і Фоми (VII).
Сщмчч. Олександра і Феодора пресвітт. (1918).
Сщмчч. Сергія, архієп. Єлецького, Олександра і Димитрія пресвітт. мц. Єлисавети (1937).
Мч. Петра (1941).
Блж. Косми, Верхотурского (1704).
Мч. Якова Афонського і двох учнів його: Якова і Діонісія (Греч.).
Прп. Давида Евбейского (Греч.).

Православний календар: П'ятниця, 15 листопада

Седмиця 22-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Пост середи і п'ятниці.
Мчч. Акиндина, Пігаса, Аффонія, Елпідіфор, Анемподист і іже з ними (бл. 341-345).
Прп. Маркіяна Киринейського (388).
Новосщмчч. єп. Вікторина і ієрея Василя (Лузгіна) (1918).
Сщмчч. Костянтина і Ананії пресвітт. (1918).
Шуйськой-Смоленської ікони Божої Матері (1654-1655).
Блж. Кипріяна Сторожевского, колишнього розбійника Олонецкого.

Православний календар: Субота, 16 листопада

Седмиця 22-а після П'ятидесятниці. Глас 4.
Собор Карельських свв. (Перехідний святкування в суботу між 31 жовтня і 6 листопада).
Мчч. Акепсіма єп., Йосифа Пресв. і Аіфала дияк. (IV).
Оновлення храму вмч. Георгія в Лідді (IV).
Мчч. Аттика, Агапія, Евдоксия, катерів, Істукарія, Пактовія, Ніктополіона і дружини їх (бл. 320).
Прп. Акепсіми (Акепсіма), пустельника Сирійського (IV).
Прав. Снандуліі Персидської (IV).
Прп. княж. Анна, дочки кн. Всеволода I Ярославича.
Сщмчч. Василя, Петра, Василя, Олександра, Володимира, Сергія, Миколи, Вікентія, Іоанна, Петра, Олександра, Павла, Косми пресвітт.в і Симеона дияк. (1937).
Мц. Євдокії (1938).
Прп. Іллі Єгипетського.
Св. Ахемоніда, ісп., Перської.
Св. Винифред Трефінонского, Сівши. Уельс (630) (Кельт. І Брит.).
Свт. Феодора ісп., Єп. Анкірського (Греч.).
Новосщмч. Георгія Неополійского (Греч.).

Православний календар: Неділя, 17 листопада

Тиждень 22-а по П'ятидесятниці. Глас 5.
Собор всіх свв. безсрібників (Перехідний святкування в неділю після 1 листопада).
Прп. Іоанникія Великого (846).
Сщмчч. Никандра, єп. Мирського, і Ерме Пресв. (I).
Прп. Меркурія, постника Печерського, в Дальніх печерах (XIV).
Прп. Никандра Городноезерского (XVI).
Блж. Симона юр'євецькі (1 584).
Св. Миколая ісп., Пресв. (1931).
Сщмч. Олександра Пресв. (1937).
Сщмч. Ісмаїла Пресв. (1941).
Свт. Павла, митр. Тобольського.
Св. Сільвії, матері свт. Григорія Двоєслова.
Мч. Порфирія лицедія, Кесарійського (Греч.).
Св. Імп. Іоанна Ватаксіса, Милостивого (Греч.).